תקנון הרכישה באתר – ציפורן פלוס

תקנון האתר – מדיניות משלוחים, ביטולים והחזרות.

אתר ציפורן פלוס משמש כחנות וירטואלית המציגה ומציעה למכירה מוצרי קוסמטיקה, טיפוח, ביוטי ולייף-סטייל.

כניסה לאתר וכל פעולה באתר לרבות גלישה בחנות ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו , מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון.

הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש שיעשה על ידי הלקוחה במסגרת האתר והן מהוות הסכם משפטי מחייב בין הלקוחה לבין האתר.

מטעמי נוחות בלבד מנוסח תקנון זה בלשון נקבה, אך מתייחס לשני המינים כאחד.

אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.

הנהלת האתר רשאית על פי שיקול דעתה הבלעדי ובכל עת לשנות תקנון זה. בכל מקרה של סתירה בתנאי התקנון המעודכן לבין גרסאות קודמות של התקנון ו/או בפרסומים אחרים בעניין ברחבי האתר, יגברו הוראות התקנון העדכני שבאתר.

כותרות משנה בתקנון זה מובאות לשם נוחות והבנה קלה יותר ולא ישמשו בפרשנות התקנון.

רכישה באתר

האתר מאפשר רכישה מקוונת של מוצרים, לשם ביצוע הרכישה הלקוחה תצטרך למלא פרטים אישיים כגון – שם מלא, כתובת מגורים, מספר פלאפון, כתובת דואר אלקטרוני ועוד…

רשאית להשתמש באתר כל המסכימה ומקבלת תנאי תקנון זה, ובכפוף לתנאים הבאים: המשתמשת כשירה לבצע פעולות משפטיות, המשתמשת מעל גיל 18, המשתמשת בעלת תעודת זהות ישראלית תקפה ובעל כתובת בישראל אליה תישלח ההזמנה, למשתמשת קיים כרטיס אשראי תקף שהונפק בישראל.

הנהלת האתר מבקשת מהלקוחה להקפיד על פרטים נכונים ועל עדכון פרטים אלו בכל שינוי, מסירת פרטים שגויים עלולה למנוע מהלקוחה לקבל את המוצרים אותם רכשה.

הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית והעושה כן, צפויה להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.

הנהלת האתר מתחייבת שהנתונים הנמסרים על ידי הלקוחה ישמרו במאגר המידע של האתר בלבד (מלבד פרטי כרטיס האשראי) ולא יועברו לצד שלישי ללא הסכמתה של הלקוחה, למעט מקרים לשם השלמה של אספקה ומשלוח של המוצרים, לדוגמה – שליחת הפרטים לחברת השליחויות.

פרטי כרטיס האשראי של הלקוחה אינם נשמרים מאגר של האתר ואינם נגישים לעובדי האתר.

הלקוחה מוזמנת לבחור את המוצרים אותם מכניסה לסל הקניות, ובכל שלב לערוך את סל הקניות לפי רצונה.

כדי להשלים את הרכישה הלקוחה תצטרך להשאיר פרטים, ולהשלים את התשלום בדף המיועד לו.

הרכישה המקוונת אושרה רק כאשר התקבל אישור מחברת האשראי לגבי התשלום. באישור תישלח ללקוחה הודעה אלקטרונית.

בעת רכישה טלפונית, הרכישה מאושרת רק לאחר שנציגה מטעם החברה המפעילה אישרה זאת.

הנהלת האתר שומרת לעצמה כל זכות בכל עת על פי שיקולה הבלעדי למנוע מכל לקוחה, ומכל סיבה, להשתמש בחלק מהשירותים באתר, מבלי למסור על כך הודעה מראש ובלי להעביר נימוק או הסבר.

 אספקת מוצרים

הנהלת האתר תדאג לאספקת המוצרים או השירות הנרכש באתר, רק לאחר קבלת אישור התשלום על הזמנת הלקוחה ולכתובת אשר הוקלדה על ידי הלקוחה בעת הרכישה.

הנהלת האתר לא תהא אחראית לאיחור בביצוע אספקת המוצר ו/או השירות במקרים של כוח עליון, מלחמה, פעולות איבה, נזקי טבע, שביתת ספקים ועוד סיבות שאינן בשליטת ההנהלה. הנהלת האתר תעשה כל מאמץ להסביר ולדווח על מקרים אלו, אך אינה מתחייבת לכך.

אספקת המוצרים וקבלת החבילה תיעשה באחת מהדרכים שבחרה הלקוחה – איסוף עצמי או שליח עד הבית (בתוך שטח ישראל בלבד).

זמני אספקת המוצרים המלאים מצוינים תחת “מדיניות משלוחים” וכוללים רק ימי עסקים, ימי א-ה, לא כולל ימי שישי ושבת, ערבי חג וימי חג.

מדיניות משלוחים

צוות האתר עושה הכל על מנת שתקבלי את החבילה שלך בזמן הכי קצר עם שליח עד הבית.

על הלקוחה לבחור את צורת המשלוח מבין האפשרויות הבאות:

  • משלוח עד הבית עם שליח ללא עלות – מותנה ברכישה מעל 400 ש”ח או בעלות 48 ש”ח
  • משלוח דואר רשום ללא עלות- מותנה ברכישה מעל 150 ש”ח
  • משלוח דואר רשום ברכישה פחות מ-150 ש”ח עלות 30 ש”ח

אנו מתחייבים עד 7 ימי עסקים במשלוח דואר רשום ( עלולים להיווצר עיכובים מסיבות פנימיות בדואר ישראל) שליח עד הבית כ-3 ימי עסקים ללא.

ייתכנו עיכובים בהגעת המשלוח בגלל משבר הקורונה והתנהלות דואר ישראל.(ימי עסקים אינם כוללים שישי, שבת וחגים) להזמנות הנקלטות עד השעה 12:00 לכל המשלוחים ולכל מקום בארץ, אך בפועל רוב החבילות יגיעו הרבה קודם.

בתקופת החגים וחול המועד יתכנו עיכובים במשלוחים, עמכם הסליחה.

השליח יגיע לאן שבא לך, לבית, לעבודה, לחברה שאת רוצה לפנק או לכל יעד אחר בתוך שטח ישראל.

אנא בחרי כתובת נוחה שתימצאי בה בשעות רוב היום לקבלת החבילה (מקום העבודה למשל).

מדיניות ביטולים והחזרות

ביטול עסקה/החלפת מוצר/זיכוי עסקה (עסקאות מקוונת שבוצעו באתר האינטרנט או באמצעות הטלפון מול נציגה) יוכל להתבצע מיום עשיית העסקה ועד ארבעה עשר ימים (14) מיום קבלת המוצר, הנהלת האתר תהא רשאית לנכות דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר המוצר, או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מבניהם.

נוסף לכך, הנהלת האתר רשאית לנכות מהעסקה עמלת סליקה ואת דמי המשלוח בהתאם לחוק.

הזכות לביטול עסקה/החלפת מוצר/זיכוי העסקה לא תחול על מוצרים שהלקוחה פתחה את אריזתם המקורית, מוצרים שנעשה בהם שימוש מכל סוג שהוא, מוצרים אשר פורקו והורכבו, אלא לאחר שהנהלת האתר נתנה את הסכמתה מראש.

במקרה של ביטול עסקה, החזרה או החלפה עקב פגם, תודיע על כך הלקוחה להנהלת האתר, הנהלת האתר תבצע בדיקה מול הלקוחה ובמידת הצורך יתואם המועד לאיסוף המוצר. החזר כספי יינתן רק לאחר שהמוצר חזר למחסני האתר.

אם המוצר סופק ללקוחה, חלה חובת החזרת המוצר אל מחסני האתר, על הלקוחה.

על פי הנחיות משרד הבריאות, לא ניתן להחליף או להחזיר מוצרים מבוססי חומר גלם נוזלי. 

ביטול העסקה/החלפת מוצר/זיכוי העסקה מותנה בהחזרת חשבונית המקור, לא יתבצע ביטול עסקה ללא החזרת החשבונית המקורית. במידה והמוצר כבר יצא לשליחות ונמצא אצל חברת השליחויות מוסכם בין הצדדים כי הלקוחה תחויב בתשלום מלא בגין דמי משלוח בין אם שילמה אותם ובין אם לא, וגם במקרה ועדיין לא קיבלה את המוצר.

במידה והמוצר עוד לא נשלח – הלקוחה תזוכה גם על דמי המשלוח.

ביטול העסקה/החלפת מוצר/זיכוי העסקה תקף רק כאשר הלקוחה מקבלת אישור מהחברה המפעילה באמצעות הודעה אלקטרונית או הודעה כתובה דרך הפלאפון על ביטול העסקה.

הנהלת האתר תהא רשאית לבטל עסקה או מכירה כולה או חלקה במקרים שנפלה טעות במחיר המוצר או בתיאור המוצר, אם יתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו/או בעיה טכנית אשר מנעה מהגולשים להשתמש באתר באופן תקין, במקרה של כוח עליון – פעולת מלחמה, טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע המכירה התקין, אזל המוצר מהמלאי לאחר שהתבצעה מכירה (קיימת אפשרות של הצעת מוצר חלופי שווה ערך).

הנהלת האתר ו/או הספק לא יהיו אחראיים ולא יישאו בכל נזק ישיר או עקיף, הנגרם ללקוחה או לצד שלישי, לרבות נזק כספי בגין רכישת המוצר, או תגובה אלרגית עבור רכיב שקיים במוצר.

הלקוחה מתבקשת להשתמש במוצרים רק לשם מטרתם. אין להשתמש אם ידועה אלרגיה.

אחריות ושירות

האחריות למוצר מכסה פגמים מהותיים בגוף המוצר ו/או פעולתו אשר נגרמו על ידי הנהלת האתר.

האחריות לכלל מוצרי האתר קיימת עד לפתיחה ולשימוש הראשון במוצר. על הלקוחה לקרוא את הוראות השימוש ואת הרכיבים במוצר ולוודא כי היא לא אלרגית אליו או לכל רכיב בו.

האחריות תקפה רק לגבי לקוחה המחזיק בידיה הוכחת קנייה מקורית ורק אם הרכישה נעשתה באמצעות האתר. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לדרוש מהלקוחה להוכיח כי הינה הרוכשת המקורית של המוצר.

הסעד הבלעדי לכל מוצר פגום המכוסה במסגרת האחריות מוגבל לתיקון או להחלפה של המוצר הפגום. החבות הכוללת של החברה ביחס לכל מוצר ו/או ראש פגום לא תעלה בשום מקרה על מחיר הרכישה של המוצר הפגום.

אחריות האתר לא תחול במקרים בהם הפגם במוצר נגרם כתוצאה מהפעלה שגויה, תחזוקה שגויה, הוספת חלקים שלא סופקו ע”י האתר עם המוצר, אובדן חלקים, תאונה, הזנחה של המוצר, חשיפת המוצר לזרם חשמלי השונה מהוראות המוצר, או שבוצע טיפול ו/או תיקון כלשהו למוצר על ידי גורם שאינו הנהלת האתר או מורשה מטעמה.

הנהלת האתר לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדית של צוות האתר.

מדיניות פרטיות

הנהלת האתר נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא הנהלת האתר אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.

הנהלת האתר מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע”י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.

הנהלת האתר מתחייבת שהנתונים הנמסרים על ידי הלקוחה ישמרו במאגר המידע של האתר בלבד (מלבד פרטי כרטיס האשראי) ולא יועברו לצד שלישי ללא הסכמתה של הלקוחה, למעט מקרים לשם השלמה של אספקה ומשלוח של המוצרים, לדוגמה – שליחת הפרטים לחברת השליחויות.

פרטי כרטיס האשראי של הלקוחה אינם נשמרים מאגר של האתר ואינם נגישים לעובדי האתר.

הנהלת האתר רשאית לשלוח עדכונים ללקוחות קיימים במאגר, על שינויים במחירים / מלאי חדש / מוצר חדש. 

שירות לקוחות

נשמח להעניק לך שירות מלא, מקצועי ויסודי.

אנו נמצאים כאן בשבילך לכל שאלה או בירור לגבי המוצרים או השירותים הנמצאים באתר.

כללי

התמונות המוצגות באתר הן להמחשה בלבד ואינן מחייבות את החנות. במידה והמוצר השתנה אצל היצרן או היבואן, לרבות גודל ותכולה, תיאור, שינוי אריזה, שינוי מרכיבים, המוצר שיסופק ללקוחה הוא המוצר שיסופק לחברה המפעילה ולאתר על ידי היצרן או היבואן.

כל המידע לגבי המוצרים המוצג באתר נמסר על ידי הספקים ונמצא באחריותם הבלעדית והמלאה.

החנות ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר או עקיף שנגרם ללקוחה או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר.

החנות לא תהא אחראית להרכבתם ו/או התקנתם של מוצרים שנרכשו באתר ואחריות זו תחול על הלקוחה ועל חשבונה.

הלקוחה תהיה אחראית באופן בלעדי לתחזוקתו ולשירות הנדרש למוצר אשר נרכש באמצעות האתר, אלא אם נכתב אחרת.

אם נפלה טעות בתיאור המוצר, לא יחייב הדבר את החנות ו/או את הספקים.

כל עניין משפטי יתברר בבית המשפט המוסמך בעכו בלבד.

קניין רוחני

כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של הנהלת האתר.

אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם הנהלת האתר.